GN 2/2019 Archiwum

Trzecia Godzina Dnia i przyjaciele przejdź do galerii

Owacjami na stojąco zakończył się w Tarnowie koncert zespołu TGD.

30 czerwca w Centrum Sztuki Mościce wystąpił TGD – jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów wykonujących muzykę pop-gospel. W tarnowskim koncercie zespołowi towarzyszył 100 osobowy chór oraz „Zakochani w Tarnowie”.

Zespół nagrał do tej pory 3 koncerty telewizyjne i 3 koncerty radiowe. W ubiegłym roku wydał dziewiątą płytę „URATOWANI”, która w grudniu zdobyła status Bestseller’a Empiku. Brał udział w wielu festiwalach muzycznych, produkcjach płytowych i telewizyjnych współpracując m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Koncert poprzedziły trzydniowe warsztaty, które prowadził Piotr Nazaruk. Wzięły w nim udział osoby z całej Polski, od Szczecina, Gdańska, Poznania, po Wrocław, Kraków, Rzeszów, Lublin i oczywiście Tarnów. Przyjechali również Czesi. Wśród występujących byli też tarnowscy muzycy i wokaliści z Gos.pl., który w tym roku świętuje 10 lecie istnienia.

Koncert odbył się w ramach „Wakacyjnych Spotkań Zakochanych w Tarnowie” organizowanych przez Stowarzyszenie KANON.

Głównym Partnerem projektu jest Grupa Azoty oraz Hotel Cristal Park.

 

Przed koncertem TGD
Gość Tarnowski
TGD koncert w Tarnowie
Gość Tarnowski
TGD cz 2
Gość Tarnowski
Uczestnicy warsztatów wraz z zespołem TGD
Gość Tarnowski
koncert cz 2
Gość Tarnowski

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy