Nowy numer 3/2021 Archiwum

Studium ruszyło!

Rozpoczęły się zajęcia Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. W niedzielę 29 września została wyemitowana pierwsza audycja, w której ks. dr hab. Piotr Łabuda zaprezentował nową odsłonę tegorocznych zajęć.

Widok na Jerozolimę z Góry Oliwnej   Widok na Jerozolimę z Góry Oliwnej
Uczestnicy studium będą mogli duchowo pielgrzymować do miejsc związanych z Pismem Świętym
Ks. Zbigniew Wielgosz /GN
Słuchacze RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz mogli dziś wysłuchać pierwszej audycji Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. Gościem audycji był ks. dr hab. Piotr Łabuda.

- Studium przybrało nową formę. Zajęcia w kolejne niedziele będą miały formę wywiadu z biblistą na temat Biblii. Cel się nie zmienił. Będziemy rozważać kolejne księgi Starego i Nowego Testamentu. Prelegentami studium, oprócz mnie, będą ks. prof. Michał Bednarz, ks. dr Mirosław Łanoszka oraz ks. dr Robert Głuchowski - mówi ks. Łabuda.

Posłuchaj pierwszej audycji:

« 1 »
DO POBRANIA: |
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pytanie

Do jakiej księgi Starego Testamentu nawiązuje autor Pierwszego Listu św. Piotra?

Odpowiedzi z podaniem tradycyjnego adresu pocztowego prosimy przesyłać e-mailem na adres: studium@gosc.pl

lub pocztą tradycyjną:

"Gość Niedzielny" Plac Katedralny 1
33-100 Tarnów

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Zgłoszenie

 "Gość Niedzielny"
Ul. Katedralna 1
33-100 Tarnów

lub na adres
studium@gosc.pl

Sponsor