Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zrób mammografię! Może uratować Ci życie!

Do 14 marca na dębickim Rynku będzie stał mammobus.

Z bezpłatnych badań w mammobusie mogą skorzystać kobiety w wieku 50-69 lat. Wcześniej jednak należy zadzwonić i się zarejestrować na wizytę pod nr telefonu: 792 522 006.  

Do korzystania z profilaktycznych badań mammograficznych od kilku miesięcy systematycznie namawiają dębickie amazonki. Efekt jest bardzo dobry, bo mammobusy notują niespotykaną dotychczas frekwencję.

Pod koniec stycznia w jednym z mammobusów, który stanął na dębickim rynku, przebadało się w ciągu 2 dni aż 170 kobiet. – To badanie może uratować życie. Wczesne wykrycie nowotworu daje szanse na pełne wyleczenie – mówi Renata Baran z Dębickiego Stowarzyszenia Amazonka.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma