Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pobożnie i smakowicie w Bieszczadach i Jeruzal

Młodzi z dekanatu radłowskiego postawili na aktywny wypoczynek.

W weekend majowy młodzież pod przewodnictwem ks. Marcina Minorczyka, dekanalnego duszpasterza młodzieży z Zabawy, wybrała się na wycieczkę w góry.

Przez pierwszy dzień, spacerując szlakami Bieszczad, odkrywali piękno polskiego krajobrazu. Szczególnie wyczekiwany przez wszystkich uczestników wycieczki był jednak drugi dzień majówki. Jego główną atrakcją było bowiem zwiedzanie miejscowości Jeruzal, znanej wszystkim jako filmowe Wilkowyje.

Młodzież miała okazję zobaczyć miejsca, które niejednokrotnie widziała wcześniej w telewizji. Na rynku zjedli słynne pierogi Solejukowej, zrobili zakupy w sklepie filmowej Więcławskiej oraz zwiedzili wiele innych miejsc, stanowiących centrum życia społecznego filmowych Wilkowyj.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma