Nowy numer 46/2018 Archiwum

Znana data pogrzebu śp. ks. dr. Janusza Burzawy

Pochodził z Wietrzychowic, był duszpasterzem Polonii amerykańskiej w St. Petersburg na Florydzie.

Pogrzeb śp. ks. dr. Janusza Burzawy odbędzie się w Wietrzychowicach.

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w kościele parafialnym w Wietrzychowicach, w poniedziałek (17 lipca) o godz. 15, a następnie ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Pochodzący z Wietrzychowic śp. ks. dr Janusz Burzawa był duszpasterzem Polonii amerykańskiej w St. Petersburg na Florydzie.

– Polska Misja Miłosierdzia Bożego w St. Petersburg na Florydzie jest pogrążona w bólu i żałobie. W sobotę, 24 czerwca 2017 roku odszedł od nas, wracając do Domu Ojca, przeżywszy 57 lat nasz drogi proboszcz ks. prałat dr Janusz Burzawa. Przeżyliśmy z nim 19 wspaniałych lat. Zapamiętamy go i pozostanie w pamięci naszych serc jako wspaniały przyjaciel, dobry człowiek i gorliwy duszpasterz. Pogrążeni w żałobie i bólu wszyscy łączymy się w modlitwie i polecamy miłosiernemu Bogu wieczny spokój jego duszy – piszą parafianie ks. Burzawy.

Zmarły nagle kapłan urodził się 20 czerwca 1960 r. w Miechowicach Wielkich, w województwie małopolskim.

O śmierci kapłana pisaliśmy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy