GN 3/2021 Archiwum

Dla dobra Kościoła, który jest w Polsce

Z okazji jubileuszu "Gościa Tarnowskiego" otrzymaliśmy pozdrowienia od abp. Stanisława Gądeckiego, metropolity poznańskiego, przewodniczącego KEP i wiceprzewodniczącego Konferencji Episkopatów Europy.

Przez cały tydzień od 19 do 26 sierpnia świętowaliśmy jubileusz 25-lecia naszego tygodnika przytuleni - jak powiedział w homilii bp Stanisław Salaterski - do Matki Bożej Pocieszenia, która została ukoronowana również przed 25 laty.

Z okazji naszych jubileuszy usłyszeliśmy wiele ciepłych słów życzeń. Otrzymaliśmy także drogą pocztową pozdrowienia od naszych przyjaciół. Dobrym słowem, życzeniami i błogosławieństwem dzielimy się z naszymi czytelnikami… Dziś pisze do nas abp Stanisław Gądecki:

"W imieniu Konferencji Episkopatu Polski chciałbym przekazać moje gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom i czytelnikom Gościa Tarnowskiego.

25 lat w służbie Ewangelii to doskonała okazja, aby podziękować Bogu za setki opublikowanych numerów, za dobro, które dokonało się dzięki pisanemu słowu.

25 lat w służbie Ewangelii to również doskonała okazja, aby podziękować za pełną pasji i zaangażowania pracę zespołu redakcyjnego oraz za wierność czytelników, potwierdzającą wysoką jakość i profesjonalizm przygotowanych materiałów.

Chciałbym życzyć, aby kolejne lata były czasem jeszcze większego rozwoju oraz wytężonej pracy dla dobra Kościoła, który jest w Polsce."

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama