Nowy numer 3/2021 Archiwum

Znacie już hasło tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej?

Wiadomo też, kto będzie kaznodzieją pielgrzymkowym i autorem rozważań.

Tegorocznemu wędrowaniu do tronu Jasnogórskiej Pani będzie towarzyszyć hasło: "Parafia wspólnotą uczniów Chrystusa". Kaznodzieją pielgrzymkowym będzie bp Stanisław Salaterski. Autorem materiałów formacyjnych - rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie ks. dr hab. Andrzej Michalik.

Znacie już hasło tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej?   Ks. Andrzej Michalik, rektor tarnowskiego seminarium, będzie autorem tegorocznych rozważań pielgrzymkowych Beata Malec-Suwara /Foto Gość Ksiądz Andrzej Michalik pochodzi z Ptaszkowej koło Nowego Sącza. Święcenia kapłańskie przyjął w 1981 roku. W roku 1992 uzyskał tytuł doktora teologii, a w 2009 doktora habilitowanego nauk teologicznych w zakresie teologii fundamentalnej. Jest wykładowcą teologii pastoralnej, teologii fundamentalnej oraz religiologii w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Funkcję rektora pełni od 2014 roku.

Znacie już hasło tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej?   FB Piesza Pielgrzymka Tarnowska Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, która w tym roku wyruszy już po raz 37. na Jasna Górę, będą również chcieli, jak to było w roku ubiegłym, przygotować rozważania w wersji audio. Docelowo mają być one dostępne w aplikacji i na pielgrzymkowym kanale na YouTube.

15 stycznia rozpocznie się "Konkurs na plakat XXXVII PPT". Więcej informacji już wkrótce na profilu FB Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama