Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ekstremalna Droga Krzyżowa - ruszyły zapisy

Na terenie diecezji tarnowskiej wytyczonych zostało już blisko 60 tras. Najwięcej z Mielca.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to ok. 40 km pokonanych pieszo w nocy, samotnie lub w małych grupach, w milczeniu, w zmiennych warunkach atmosferycznych, któremu towarzyszy głębokie przeżycie duchowe.

Fizyczny trud, zmaganie się z wysiłkiem i słabościami ciała połączone z rozważaniami poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej prowadzi do spotkania z Bogiem.

Jak tłumaczą organizatorzy, EDK jest głównie dla ludzi, którzy dużo pracują i trudno im znaleźć czas dla siebie i swojej duszy. Ten czas daje okazję do gruntowanego przemyślenia siebie.

Od 6 marca można się zapisywać na poszczególne trasy EDK. Na terenie diecezji tarnowskiej wytyczonych ich już zostało blisko 60. Są nowe, jak z Woli Piskulinej czy Ochotnicy Dolnej, ale i te już uczestnikom znane. Najwięcej z Mielca, bo aż 16. Większość z nich odbędzie się 12 kwietnia.

Trasy EDK znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama