Nowy numer 08/2020 Archiwum

Dziś papieska Droga Krzyżowa w Dębicy

W 14. rocznicę śmierci Jana Pawła II mieszkańcy Dębicy wezmą udział w Drodze Krzyżowej ulicami miasta.

W rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, 2 kwietnia, dębiczanie już tradycyjnie, tak jak od 14 lat wezmą udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami miasta. Wyruszą o godz. 20 równocześnie z czterech dębickich kościołów - św. Jadwigi, Krzyża Św., Matki Bożej Anielskiej i Miłosierdzia Bożego.

Dziś papieska Droga Krzyżowa w Dębicy   Droga Krzyżowa wychodzi równocześnie z czterech dębickich kościołów. Grzegorz Brożek /Foto Gość

Rozważając kolejne stacje, którym towarzyszyć będą myśli Jana Pawła II, przejdą na Plac Solidarności. To tu, przy krzyżu i pomniku św. Jana Pawła II, spotkają się te cztery procesje. Modlitwa zakończy się o 21.37 wspólnym odśpiewaniem Barki.

Proboszczowie dębickich parafii zapraszają do udziału wszystkich wiernych z Dębicy i spoza niej. Proszą też o zabranie z sobą białych lampionów.

Dziś papieska Droga Krzyżowa w Dębicy   Papieska Droga Krzyżowa w Dębicy to już tradycja podejmowana co roku w dniu rocznicy śmierci Jana Pawła II. Grzeegorz Brożek /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama