Nowy numer 09/2020 Archiwum

Muszyńskie Ogrody Biblijne tylko dla ViPów?

Od 30 kwietnia Muszyńskie Ogrody Biblijne zapraszają do zwiedzenia, medytowania i poznawania Pisma Świętego.

W ostatni dzień kwietnia w Muszyńskich Ogrodach Biblijnych rozpoczął się kolejny sezon zwiedzania. Egzotyczne rośliny jeszcze czekają na cieplejszą aurę, ale w ogrodach nie brakuje kwitnących wiosennych roślin i drzew.

Obecny rok duchowej formacji związanej ze zwiedzaniem MOB będzie poświęcony wierze. Ogrody Biblijne w Muszynie zapraszają zainteresowanych na prelekcje pod wspólnym hasłem „Katolik ViP - wierzący i praktykujący”. - Będziemy starali się odpowiedzieć na pytanie, na ile nasza wiara jest głęboka, na ile przybliża nas do Chrystusa - mówią organizatorzy.

W ubiegłym roku MOB zwiedziło 80 tys. osób. Informacje o tym, kiedy można wędrować ogrodowymi alejkami znajdziecie na stronie muszynskieogrodybibline.pl 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama