Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zapraszamy na uwielbienie na zakliczyńskim rynku

Koncert dla Jezusa pt. "Bóg bogaty w Miłosierdzie" odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała.

W imieniu burmistrza miasta i gminy Zakliczyn Dawida Chrobaka oraz proboszczów obu zakliczyńskich parafii serdecznie zapraszamy na V Koncert Uwielbienia pt. "Bóg bogaty w Miłosierdzie" współorganizowany z Kurią Diecezjalną w Tarnowie. Koncert pod Patronatem JE ks. biskupa Andrzeja Jeża odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała, 20 czerwca, na zakliczyńskim rynku od godz. 19.

Uwielbienie poprowadzi ks. Zbigniew Szostak - kustosz sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, świadectwem życia podzielą się zaproszeni goście, a oprawę muzyczną zapewni chór i orkiestra "Zanurzeni w Miłosierdziu " pod batutą Dawida Nawalańca.

Zapraszamy na uwielbienie na zakliczyńskim rynku

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama