Nowy numer 07/2020 Archiwum

Ciężkowice, Jamna. Od Miłosiernego do Matki Bożej Niezwodnej Nadziei przejdź do galerii

Młodzi z 8 parafii okręgu ciężkowickiego wzięli udział w pielgrzymce zorganizowanej przez KSM Ciężkowice.

W sobotę 28 września odbył się druga okręgowa pielgrzymka młodzieży z sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach do sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei na Jamnej.

W pielgrzymce wzięli udział młodzi z 8 parafii ciężkowickiego okręgu duszpasterstwa młodzieży. Na początku pielgrzymki uczestniczyli w Mszy św. w ciężkowickim sanktuarium, a później wyruszyli na trasę wiodącą przez urokliwe Pogórze Ciężkowicko-Rożnowskie. W Godzinie Miłosierdzia młodzi modlili się koronką w kościele na Jamnej przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Niezawodnej Nadziei. Na zakończenie odbył się integracyjny piknik.

Kapłańskie błogosławieństwo w kościele na Jamnej.   Kapłańskie błogosławieństwo w kościele na Jamnej.
KSM Ciężkowice

Pielgrzymkę zorganizowali członkowie parafialnego grupy KSM w Ciężkowicach. - Towarzyszyła nam atmosfera modlitwy, radości. Łączyły nas wspólny śpiew i zabawa - mówią młodzi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama