Nowy numer 08/2020 Archiwum

Wybrano nowe władze KSW w Tarnowie

Prezesem została Magdalena Urbańska, a wiceprezesem Ewa Cieplińska. Do zarządu weszły ponadto trzy inne panie.

W dniu 17 października odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Tarnowie. Podsumowano pracę zarządu z okres 2012-2019 i wybrano nowe władze oddziału.

Podziękowano pani Danucie Ciszek, dotychczasowej prezes, za pełną oddania pracę w KSW. Pani Ciszek nie kandydowała do zarządu.

Prezesem została Magdalena Urbańska, a wiceprezesem Ewa Cieplińska. Do zarządu weszły ponadto panie: Dorota Boryczko, Anna Cieplińska i Jadwiga Skolmowska. Wybrano także członków Komisji Rewizyjnej.

- Nowy zarząd będzie kontynuował działalność na rzecz nauczycieli i wychowawców, a także dzieci i młodzieży, i zorganizuje kolejne spotkania formacyjno-tematyczne. Najbliższe będzie wspomnieniem śp. ks. prof. Alojzego Drożdża, członka honorowego KSW oraz kolejne poświęcone św. Faustynie Kowalskiej - deklaruje Magdalena Urbańska. - Zarząd będzie także realizował spotkania wyłącznie dla członków Stowarzyszenia, które dadzą możliwość wspólnotowej modlitwy i dyskusji - dodaje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama