Nowy numer 08/2020 Archiwum

W Tyliczu odbędą się diecezjalne obchody Dnia Świętości Życia

Tam kult Matki Bożej Opiekunki Rodzin trwa od ponad czterech wieków.

Na czczonym w Tyliczu obrazie Maryja obejmuje swego Syna i przytula do swego policzka.

Syn, tak jak to często robią dzieci, zakłada ręce na szyję Matki i tuli się w Jej ramiona. Trwają w miłosnym uścisku. Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej, Opiekunki Rodzin i Uzdrowienia Chorych, erygował w 2016 roku biskup tarnowski Andrzej Jeż.

To w nim 25 marca o godz. 17 odbędą się tegoroczne diecezjalne obchody Dnia Świętości Życia. Diecezjalny duszpasterz małżeństw i rodzin ks. Piotr Cebula zachęca do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

W Tyliczu odbędą się diecezjalne obchody Dnia Świętości Życia  

Czym jest duchowa adopcja? To osobista modlitwa jednej osoby o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga Dawcę Życia. Trwa przez 9 miesięcy, czyli przez cały okres wzrostu dziecka w łonie matki. Zobowiązanie adopcyjne, poprzedza przyrzeczenie, które je utwierdza. W przypomnieniu o codziennej modlitwie może pomóc interaktywna aplikacja. Zobacz:

Adoptuj Życie - Interaktywna Aplikacja Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
Bractwo Małych Stópek
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama