Nowy numer 14/2020 Archiwum

100 cegieł na 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

Budowniczy kościoła, centrum pastoralnego, ośrodka zdrowia i szkoły w Brazzaville zapraszają do włączenia się w to dzieło.

Ks. Maciej Fleszar, proboszcz par. św. Jana Pawła II w stolicy Konga, oraz jego współpracownik ks. Karol Kuźma budują razem z parafianami centrum duszpasterskie w ubogiej dzielnicy Diata. W planach jest postawienie kościoła (prace już trwają), ośrodka zdrowia, szkoły i zaplecza duszpasterskiego.

Plany misji.   Plany misji.
ks. Maciej Fleszar

Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, patrona parafii, księża zapraszają do włączenia się w akcję „100 na 100”. - Gdyby tak co dziesiąty z naszych fejsbukowych przyjaciół ofiarował nam sto cegiełek, to już tym roku w Brazzaville powstałaby nowa szkoła, przychodnia i kościół parafialny. Jak widzicie zapału mamy dużo, a cegiełek mało - mówi ks. Maciej Fleszar. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama