Nowy numer 22/2020 Archiwum

Brzesko. Jerycho modlitwy dla tych, którzy chcą zostać w domu

Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku zaprasza od 18 marca do modlitewnej sztafety.

Dwie parafie w diecezji postanowiły zorganizować eucharystyczne Jerycho idąc z Najświętszym Sakramentem ulicami Nowego Sącza i Mielca.

Z kolei parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku zaproponowała wiernym modlitewne Jerycho w domu. Jak na razie swój udział w modlitwie zgłosiły 63 osoby z Brzeska i spoza miasta. Są wśród nich nich świeccy, duchowni i siostry zakonne, dorośli i młodzież.

Ks. proboszcz Wojciech Werner zaprasza do nieustającej modlitwy o ustanie epidemii.   Ks. proboszcz Wojciech Werner zaprasza do nieustającej modlitwy o ustanie epidemii.
Beata Malec-Suwara /Foto Gość

- Bóg jest wielki (Ps 40,17). W Biblii objawia nam swoją wszechmoc i potęgę. Znamy takie wydarzenia nadzwyczajnej interwencji Boga w historii Narodu Wybranego. Jednym z nich jest zburzenie murów Jerycha. My wierzymy, że Bóg szczególnie dzisiaj może okazać nam swoją nadzwyczajną łaskę. Podjęliśmy tzw. sztafetę modlitewną, którą zaplanowaliśmy na siedem dni i nocy. Rozpoczynamy ją dzisiaj (18 marca) o 21.00 po wspólnej modlitwie różańcowej w kaplicy na plebanii - mówią duszpasterze.

Przez 24 godziny, co godzinę modlą się inne osoby. Dyżury zostały już rozpisane, ale każdy może dołączyć indywidualnie do wybranej przez siebie godziny. Swój udział można zgłosić pocztą elektroniczną kancelaria@milosierdzie.brzesko.net.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama