Nowy numer 22/2020 Archiwum

Piesza Pielgrzymka Tarnowska 2020. Który plakat wygra konkurs?

Nadesłano 40 propozycji. Która najbardziej Wam się podoba?

Zakończył się etap przyjmowania propozycji na plakat Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej 2020, której hasłem jest słowo z Ewangelii św. Marka - "Idźcie..." (16,15). Na konkurs nadesłano aż 40 propozycji, które zostały zgłoszone przez 26 osób.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odważyli się przelać swoją wizję dotyczącą hasła tegorocznej pielgrzymki na grafikę. Mogłoby się wydawać, że przedstawienie czegoś niebanalnego będzie trudne, jednak udowodniliście, że tak być nie musi. Teraz pozostaje już tylko rozstrzygnąć konkurs! Niestety, ale ten trudny okres powoduje, że nie znamy jeszcze terminu, w którym owo rozstrzygnięcie nastąpi, więc musicie być cierpliwi - informuje sztab PPT.

Kapituła konkursowa zachęca wszystkich do lajkowania propozycji, które Wam podobają się najbardziej. Wszystkie plakaty znajdziecie TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama