Nowy numer 23/2020 Archiwum

Młodzieżowy pomysł na Triduum Sacrum

Stan epidemii nie pozwala zrobić spotkania grupy apostolskiej w parafii? Żaden problem!

Młodzieżowa Szkoła Animatora przygotowała dla młodych, zaangażowanych w różne grupy apostolskie, krótki niezbędnik animatora.

Dzięki jego aktualizacji będzie można organizować zdalnie spotkania parafialne bez wychodzenia z domu.

- Wiemy jaki to trudny czas, bez spotkań wspólnot, bez widzenia znajomych, bez formacji w grupach i co najważniejsze bez sakramentów dla większości z nas. Więc choć wszystkiemu nie uda się nam zaradzić, to przynajmniej nasz niezbędnik animatora pomoże prowadzić i przeprowadzić grupę przez czas epidemii - mówią młodzi z MSA.

Sztab Młodzieżowej Szkoły Animatora przygotował już konspekty spotkań na Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Możecie je znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama