Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zostać w domu to jedno, ale po pierwsze to zaufać Bogu

Zabieramy Was na koncert. "Wszystko" gra "Jedno". "Czcijmy Jezusa" śpiewają "Strychowicze", a do "Modlitwy" zaprasza "Sezon na Czereśnie".

"Zostać w domu to jedno. Ale zaufać Bogu... to po pierwsze, po drugie i po ostatnie" - przekonują członkowie zespołu "Jedno", którzy na kwarantannie nagrali utwór "Wszystko".

I właściwie wszystko jedno, gdzie będziecie słuchać utworu, w domach, na balkonach, werandach czy w ogrodach, udostępniajcie i ślijcie dalej - zachęcają.

Posłuchajcie efektu. Zespół gra dla Was z domu:

JEDNO (na kwarantannie) - Wszystko #zostańwdomu #zaufajBogu
JEDNO

"Czcijmy Jezusa" z kolei gra i śpiewa grupa muzyków i wokalistów działająca w Duszpasterstwie Akademickim "Strych" przy kościele kolejowym w Nowym Sączu. Wielkanocny utwór nagrali oczywiście także w swoich domach. Wykonanie ma już ponad 1500 wyświetleń.

Czcijmy Jezusa - DA STRYCH
Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie STRYCH

W całkowicie domowych warunkach powstała też "Modlitwa" zespołu "Sezon na czereśnie". "Każdy z nas nosi w sobie jakiś lęk: o życie, zdrowie, bliskich czy wartości, którymi żyje. Coraz bardziej tęsknimy za normalnością. Chcemy móc swobodnie oddychać, pójść na spacer z tymi, których kochamy. Chcemy żyć w miłości i pokoju. »Modlitwa« to wołanie o pokój serca" - tłumaczą młodzi muzycy.

Posłuchajcie:

sezon na czereśnie - modlitwa
sezon na czereśnie
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama