Nowy numer 22/2020 Archiwum

Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim wykonało 55 przyłbic ochronnych w druku 3D

Trafią do mieleckiego szpitala.

Decyzja o chwilowej zmianie działalności obserwatorium zapadła w związku z epidemią koronawirusa wywołującego covid-19.

- Działalność Obserwatorium Astronomicznego nie oznacza jedynie obserwowania gwiazd i planet oraz robienia im zdjęć, ale także zobowiązuje nas do wspierania naszej lokalnej społeczności. Dlatego obserwatorium będzie wykorzystywać struktury, narzędzia i środki, którymi dysponujemy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem, zapewniając w ten sposób mały, ale miejmy nadzieję znaczący gest wobec wszystkich walczących pracowników służby zdrowia - przekazuje Dominik Hamala, edukator z Obserwatorium.

Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim wykonało 55 przyłbic ochronnych w druku 3D   Wydruk przyłbic. arch. Urzędu Miasta w Radomyslu Wielkim

Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim wykonało w druku 3D 55 przyłbic ochronnych, które trafią do mieleckiego szpitala.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama