Nowy numer 28/2020 Archiwum

Trwa rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie

Egzamin wstępny w pierwszym terminie odbędzie się 6 lipca. W drugim - 7 września.

"Pamiętaj, że modlimy się za Ciebie, modlimy się o odważne podjęcie przez Ciebie decyzji. ODWAGI! Świat Was potrzebuje!" - apeluje do młodych mężczyzn rozeznających drogę życia ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie.

Rekrutacja do niego przebiega wieloetapowo. Pierwszy to zgłoszenie kandydatury przez formularz internetowy. Dostęp do formularza kandydat uzyska po przesłaniu pocztą elektroniczną na adres kandydaci@wsd.tarnow.pl następujących danych: imię, nazwisko, parafia, adres email, telefon kontaktowy. Dane te można również przekazać podczas rozmowy telefonicznej z księdzem przełożonym Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, dzwoniąc pod numer telefonu 14 621-35-04.

Kolejny etap to rozmowa wstępna, na którą kandydat umawia się indywidualnie w tym roku telefonicznie. Podczas niej dowiaduje się o wymaganych dokumentach. Tegoroczne egzaminy wstępne do seminarium zostały zaplanowane na 6 lipca i 7 września.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej WSD w Tarnowie.

Całość listu ojca duchownego tarnowskiego seminarium ks. Tomasza Rąpały, w którym dzieli się on świadectwem swojego powołania i kilkoma myślami skierowanymi do tych, którzy je rozeznają, przeczytasz na następnej stronie.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama