Nowy numer 26/2022 Archiwum

Księża z diecezji tarnowskiej w rozgrywkach grupowych wygrali wszystkie mecze!

Zobaczcie, jak minął pierwszy dzień XVI Mistrzostw Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej.

Za nami pierwszy dzień zmagań piłkarskich w ramach XVI Mistrzostw Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju przystąpiło ostatecznie szesnaście reprezentacji diecezjalnych. Drużyny rywalizowały w czterech grupach (wraz z wynikami prezentujemy je poniżej). Do sobotniej (23 kwietnia) fazy finałowej awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy - rozgrywki rozpoczną się o godz. 10 w głównej arenie mistrzostw. Pozostałe drużyny zagrają w tzw. finale pocieszenia w hali sportowej ZS nr 1. Szczegóły w programie poniżej.

XVI MISTRZOSTWA POLSKI KSIĘŻY
w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
BOCHNIA 2022

ROZGRYWKI GRUPOWE (22.04):

GRUPA A

1. Diecezja Tarnowska
2. Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska
3. Archidiecezja Białostocka 
4. Archidiecezja Warszawska
5. Diecezja Legnicka

Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego | BOCHNIA, ul. ks. J. Poniatowskiego 32

WYNIKI:

Koszalińsko-Kołobrzeska vs Legnicka 3:1
Białostocka vs Warszawska 1:2
Tarnowska vs Legnicka 5:0
Koszalińsko-Kołobrzeska vs Białostocka 3:0
Tarnowska vs Warszawska 1:0
Białostocka vs Legnicka 7:0
Tarnowska vs Białostocka 2:1
Koszalińsko-Kołobrzeska vs Warszawska 1:3
Tarnowska vs Koszalińsko-Kołobrzeska 1:0
Warszawska vs Legnicka 9:0

TABELA KOŃCOWA: 1. Diecezja Tarnowska [pkt 12 | bramki: 9-1]; 2. Archidiecezja Warszawska [pkt 9 | 14-3];
3. Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska [pkt 6 | 7-5]; 4. Archidiecezja Białostocka [pkt 3 | 9-14]; 5. Diecezja Legnicka [pkt 0 | 1-24]

GRUPA B

1. Diecezja Kielecka
2. Diecezja Pelplińska
3. Diecezja Sosnowiecka (Drużyna nie dojechała na turniej)
4. Diecezja Radomska

Hala Sportowa w Łapczycy | ŁAPCZYCA 437

WYNIKI:

Kielecka vs Radomska 2:1
Pelplińska vs Radomska 2:1
Kielecka vs Pelplińska 2:0

TABELA KOŃCOWA: 1. Diecezja Kielecka [pkt 6 | bramki: 4-1]; 2. Diecezja Pelplińska [pkt 3 | 2-3]; 3. Diecezja Radomska [pkt 0 | 2-4]

GRUPA C

1. Diecezja Zamojsko-Lubaczowska
2. Diecezja Świdnicka
3. Diecezja Bielsko-Żywiecka
4. Archidiecezja Częstochowska

Hala sportowa Zespołu Szkół nr 1 | BOCHNIA, ul. E. Windakiewicza 23

WYNIKI:

Zamojsko-Lubaczowska vs Częstochowska 4:1
Świdnicka vs Bielsko-Żywiecka 1:3
Zamojsko-Lubaczowska vs Bielsko-Żywiecka 2:0
Częstochowska vs Świdnicka 7:1
Zamojsko-Lubaczowska vs Świdnicka 9:1
Bielsko-Żywiecka vs Częstochowska 2:3

TABELA KOŃCOWA: 1. Diecezja Zamojsko-Lubaczowska [pkt 9 | bramki: 15-2 ]; 2. Archidiecezja Częstochowska [pkt 6 | 11-7];
3. Diecezja Bielsko-Żywiecka [pkt 3 | 5-6 ]; 4. Diecezja Świdnicka [pkt 0 | 3-19]

GRUPA D

1. Archidiecezja Lubelska
2. Diecezja Sandomierska
3. Archidiecezja Przemyska
4. Diecezja Opolska

Hala sportowa I Liceum Ogólnokształcącego | BOCHNIA, pl. ks. A. Czaplińskiego 1

WYNIKI:

Lubelska vs Opolska 0:0
Sandomierska vs Przemyska 1:1
Lubelska vs Przemyska 1:1
Sandomierska vs Opolska 3:0
Lubelska vs Sandomierska 1:2
Przemyska vs Opolska 11:1

TABELA KOŃCOWA: 1. Diecezja Sandomierska [pkt 7 | bramki: 6-2 ]; 2. Archidiecezja Przemyska [pkt 5 | 13-3];
3. Archidiecezja Lubelska [pkt 2 | 2-3]; 4. Diecezja Opolska [pkt 1 | 1-14]

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama