Wejściówki dla internautów

Joanna Sadowska

publikacja 21.06.2013 09:48

Dla naszych internautów przygotowaliśmy cztery podwójne zaproszenia na koncert, który odbędzie się 30 czerwca.

Wejściówki dla internautów

Otrzymają je osoby, które do 24 VI, do godz. 10.00 na adres joanna.sadowska@gosc.pl przyślą e-meil z odpowiedzią na pytanie - którą rocznicę działalności obchodzi w tym roku tarnowski chór Gos.pl? Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy cztery osoby.

W e-mailu należy również podać adres do wysyłki i telefon kontaktowy, gdyż zaproszenia zostaną wysłane pocztą.

Koncert odbędzie się w ramach „Wakacyjnych Spotkań Zakochanych w Tarnowie” organizowanych przez Stowarzyszenie KANON. Wśród występujących nie zabraknie również tarnowskich muzyków i wokalistów z Gos.pl., który w tym roku świętuje 10 lecie istnienia.

Niedziela, 30 czerwca godz. 18.00. Centrum Sztuki Mościce. Rezerwacja miejsc na stronie http://www.zakochaniwtarnowie.pl/rezerwacje.

Koncert poprzedzą warsztaty „Trzy dni z TGD". TGD to zespół śpiewający muzykę pop-gospel. Do tej pory zespół wydał 9 albumów, zagrał 3 koncerty telewizyjne (TVP i Religia Tv) i 3 radiowe (PR „Trójka"). Brał udział w wielu festiwalach muzycznych, produkcjach płytowych i telewizyjnych współpracując m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

Warsztaty odbędą się 28 – 30 VI w Tarnowie, w hotelu Cristal Park. Warsztaty wokalne „grupowe" prowadzić będzie Piotr Nazaruk. Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy wystąpią razem z TGD w koncercie finałowym. Szczegółowe informacje na temat 3-dniowych warsztatów z TGD można znaleźć na stronie www.tgd.kdm.pl. Zgłoszenia i zapytania dla osób z Tarnowa, które chcą wziąć udział w warsztatach należy przesyłać na adres kontakt@zakochaniwtarnowie.pl .

Głównym Partnerem projektu jest Grupa Azoty oraz Hotel Cristal Park.