Bombki tylko na choince

js

publikacja 04.12.2014 09:34

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Kartka Bożonarodzeniowa 2014".

KSM zachęca do wysyłania kartek z motywem Świętej Rodziny KSM zachęca do wysyłania kartek z motywem Świętej Rodziny
arch. KSM

Spełniając misję ewangelizacyjną i podtrzymując tradycję wysyłania kartek świątecznych, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej rozprowadza w okresie przedświątecznym pocztówki bożonarodzeniowe.

- Celem tego przedsięwzięcia jest podtrzymywanie zanikającej w dobie internetu i telefonów komórkowych tradycji wysyłania kartek świątecznych z motywem Świętej Rodziny - mówi Anna Szczepanek z Biura KSM DT.

Akcja polega na promocji i dystrybucji kartek świątecznych w szkołach, parafiach i urzędach z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Grupa, bądź osoba działająca przy parafii, która chciałaby włączyć się w akcję odbiera z biura KSM DT dowolną liczbę pocztówek w komis. Następnie na terenie parafii promuje idee podtrzymywania zwyczaju wysyłania kartek, a - poprzez motywy religijne znajdujące się na nich - przypomina o istocie Świąt Bożego Narodzenia. Zamówienia na kartki trwają do 10 grudnia.