Rusza Radiowo-Internetowe Studium Biblijne!

xzw

publikacja 30.09.2015 12:43

Pierwsze materiały pojawią się na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz na stronie "Gościa Tarnowskiego" już 4 października.

Bp Andrzej Jeż Bp Andrzej Jeż
ks. Zbigniew Wielgosz /Foto Gość

Już w niedzielę 4 października rozpocznie się nowy rok wykładów Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego. Z tej okazji bp Andrzej Jeż zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z oferty Studium, by jeszcze lepiej poznać Pismo święte. Poniżej publikujemy komunikat biskupa:

Drodzy Diecezjanie!

Gorąco zapraszam Was do uczestniczenia w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, które od pierwszej niedzieli października rozpoczyna kolejny rok swojej działalności. W ramach wykładów zostaną przybliżone słuchaczom biblijne teksty odnoszące się do osoby Jezusa Chrystusa. W ramach Studium, w związku z ogłoszonym przez Ojca Świętego Rokiem Miłosierdzia, zostanie także podjęta tematyka wprowadzająca w tajemnicę Boga będącego źródłem miłosierdzia.

Serdecznie zapraszam tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego rodzaju spotkaniach, aby zapisali się drogą listowną lub elektroniczną. Audycje Studium Biblijnego będą emitowane na falach Diecezjalnego Radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz w każdą niedzielę o godz. 14.30, a także powtarzane w poniedziałki po wiadomościach o godz. 20.00. Pliki dźwiękowe z wykładami będą zamieszczane również na stronie internetowej Tarnowskiego Gościa Niedzielnego.

Drodzy Diecezjanie! Zachęcam Was do skorzystania z tej niezwykle cennej oferty oraz do osobistej regularnej lektury Pisma Świętego. Wszystkim Słuchaczom Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego życzę pogłębienia wiedzy oraz wzrostu wiary poprzez osobiste spotkania z Bogiem obecnym w swoim Słowie.

W tym duchu udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa!

† Andrzej Jeż

BISKUP TARNOWSKI