50. spotkanie przy Źródle

ks. Zbigniew Wielgosz ks. Zbigniew Wielgosz

publikacja 15.11.2020 18:04

Wspólnota charyzmatyczna Strumienie Wody Żywej przy par. św. Mikołaja zaprasza do Bochni na wieczór modlitwy. Tym razem tylko online.

Podczas spotkania przed pandemią. Podczas spotkania przed pandemią.
Grzegorz Brożek /Foto Gość

Bocheński wieczór modlitwy po raz 50. Odbędzie się w kościele szkolnym 18 listopada o godz. 19. Ze względów sanitarnych będzie można w nim uczestniczyć online dzięki transmisji na profilu fb „Strumieni”.

- Przez 49 wieczorów modlitwy, na przestrzeni niemal 4,5 roku, uczyliśmy się przy Panu Jezusie czerpania żywej wody, która jako jedyna ma moc ugasić nasze wszelkie pragnienia. Trwaliśmy przy słowie, które wzrastało i wydawało w nas plon. Uwielbialiśmy Emmanuela, obecnego pośród nas w eucharystycznym Chlebie. Patrzyliśmy w ciszy i zachwycie, jak wśród nas nastaje Boże Królestwo. Modliliśmy się za siebie nawzajem, a Duch przechodził i uzdrawiał nasze dusze i ciała - piszą na profilu fb członkowie grupy.

W kościele szkolnym będą z nimi wyjątkowi goście. Świadectwami podzielą się ci, bez których nie byłoby pierwszych „Strumieni”, ks. Wojciech Gałda i br. Jan Smaga OP. Konferencję powie o. Tomasz Nowak OP, przeor klasztoru oo. dominikanów w Łodzi.