GN 2/2019 Archiwum
Parafie diecezji tarnowskiej

Hasła na literę „R”

 

RADGOSZCZ, par. Najśw. Maryi Panny Wspomożenia Wiernych

33-207 Radgoszcz, ul. Kościelna 38

tel. 14-641-43-71, e-mail: radgoszcz2@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Dąbrowa Tarn., gm. Radgoszcz

 

RADGOSZCZ, par. św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz, Pl. Św. Kazimierza 15

tel. 14-641-41-05, e-mail: radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Dąbrowa Tarnowska, gm. Radgoszcz

 

RADŁÓW, par. św. Jana Chrzciciela

33-130 Radłów, ul. Biskupska 5

tel. 14-691-89-33, e-mail: radlow_par@diecezja.tarnow.pl

www.parafiaradlow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Radłów

 

RADOMYŚL WIELKI, par. Przemienienia Pańskiego

39-310 Radomyśl Wielki, ul. Piłsudskiego 4

tel. 14-666-72-15, e-mail: radomysl_wielki@diecezja.tarnow.pl

woj. Podkarpackie, pow. Mielec, gm. Radomyśl Wielki

 

RAJBROT, par. Narodzenia Najśw. Maryi Panny

32-725 Rajbrot 43

tel. 14-613-80-40, e-mail: rajbrot@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Bochnia, gm. Lipnica Murowana

 

ROPA, par. św. Michała Archanioła

38-312 Ropa 227

tel. 18-353-41-19, e-mail: ropa_par@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Gorlice, gm. Ropa

 

ROŻNÓW, par. św. Wojciecha BM i Podwyższenia Krzyża św.

33-316 Różnów 124

tel. 18-440-30-03, e-mail: roznow@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Nowy Sącz, gm. Gródek n. Dunajcem

 

RÓŻA, par. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Róża 234a, 39-216 Stara Jastrząbka

tel. 14-682-40-64, e-mail: roza@diecezja.tarnow.pl

woj. Podkarpackie, pow. Dębica, gm. Czarna Tarnowska

 

RUDA, par. Najśw. Marii Panny Szkaplerznej

39-315 Ruda 123

tel. 14-683-41-65, e-mail: ruda@diecezja.tarnow.pl

woj. Podkarpackie, pow. Mielec, gm. Radomyśl Wielki

 

RUDKA, par. NMP Królowej Różańca Świętego

Rudka 102, 33-122 Wierzchosławice

tel. 14-679-72-13, e-mail: rudka@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Wierzchosławice

 

RUDY RYSIE, par. Pana Jezusa Dobrego Dobrego Pasterza

Rudy Rysie 51, 32-820 Szczurowa

tel. 14-671-45-54, e-mail: rudy_rysie@diecezja.tarnow.pl

www.rudyrysie.diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Brzesko, gm. Szczurowa

 

RYGLICE, par. św. Katarzyny PM

33-160 Ryglice, ul. Ks. J. Wyrwy 6

tel. 14-654-10-17, e-mail: ryglice@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Ryglice

 

RYTRO, par. św. Józefa Rzemieślnika, kościół pw. Świętej Rodziny

33-343 Rytro 271

tel./fax 18-446-92-04, 18-446-90-86

e-mail: rytro@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Nowy Sącz, gm. Rytro

 

RZEPIENNIK BISKUPI, par. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Rzepiennik Biskupi 274, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski

tel. 14-653-00-64, e-mail: rzepiennik_biskupi@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Rzepiennik Strzyżewski

 

RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI, par. Miłosierdzia Bożego

33-163 Rzepiennik Strzyżewski 67

tel. 14-653-00-40, e-mail: rzepiennik_strzyzewski@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Rzepiennik Strzyżewski

 

RZEPIENNIK SUCHY, par. Matki Bożej Królowej Polski

Rzepiennik Suchy 1, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski,

tel. 14-653-15-19, e-mail: rzepiennik_suchy@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Rzepiennik Strzyżewski

 

RZEZAWA, par. Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda

32-765 Rzezawa, ul. Kościelna 23

tel. 14-685-83-30, e-mail: rzezawa@diecezja.tarnow.pl

www.rzezawa.diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Bochnia, gm. Rzezawa

 

RZĘDZIANOWICE, par. św. Józefa Rzemieślnika

Rzędzianowice 319, 39-300 Mielec

tel. 17-584-36-93, e-mail: rzedzianowice@diecezja.tarnow.pl

woj. Podkarpackie, pow. Mielec, gm. Mielec

 

RZUCHOWA, par. Ducha Świętego

33-114 Rzuchowa 250

tel. 14-674-61-19, e-mail: rzuchowa@diecezja.tarnow.pl

woj. Małopolskie, pow. Tarnów, gm. Pleśna

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy