powrót
Serwis internetowy dodatku do Gościa Niedzielnego w diecezji tarnowskiej

Tarnowski

twój profil
PROFIL UŻYTKOWNIKA
Wygląda na to, że nie jesteś jeszcze zalogowany.
zaloguj się
lub
zarejestruj się
  • facebook
  • Newsletter
  • rss
  • Powiadomienia
Nowy numer

Najnowsze [Wydania]

  • GN 24/2025
    GN 24/2025 Dokument:(9300026,Obraz wyciśnięty)
  • Historia Kościoła (10) 04/2025
    Historia Kościoła (10) 04/2025 Dokument:(9291754,Bóg historii nieoczywistych. Edytorial nowego wydania „Historii Kościoła”)
  • GN 23/2025
    GN 23/2025 Dokument:(9291848,Ogień, który płonie)
  • GN 22/2025
    GN 22/2025 Dokument:(9278877,Dziecko chce do Jezusa!)
  • Gość Extra 2/2025 (12)
    Gość Extra 2/2025 (12) Dokument:(9271942,Oczy Serca)
Wytańczyli prawie 3 tysiące  
Dzięki wspólnej zabawie młodzież z dekanatu pomogła w rehabilitacji Karoliny z Obidzy arch. Organizatora

Wytańczyli prawie 3 tysiące przejdź do galerii

Młodzież z łąckiego dekanatu zorganizowała charytatywną imprezę, by pomóc Karolinie z Obidzy.

MG, GB

|

GOSC.PL

dodane 21.04.2015 09:25
0

W hali widowiskowo - sportowej z Łącku 18 kwietnia odbyła się impreza charytatywna "Razem możemy dużo", z której całkowity dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Karoliny Tomasik z Obidzy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Dekanalnego Duszpasterza ks. Marcina Kawę z Kamienicy wraz z młodzieżą łąckiego dekanatu.

- Drodzy młodzi, spotkaliśmy się tutaj w szczególnie ważnym czasie, gdyż obchodzimy tydzień Miłosierdzia Bożego. Dzięki waszej obecności i zakupionej przez każdego z was cegiełce, wnosicie swój konkretny wkład materialny w rehabilitację Karoliny - mówił ks. Marcin Kawa.

Obecny na sali wójt gminy Łącko Jan Dziedzina cieszył się, że młodzi potrafią łączyć przyjemne z pożytecznym.

Imprezę prowadził Wodzirej 44. Zaproponował szereg różnorodnych zabaw i tańców, dzięki którym uczestnicy mogli się zintegrować ze sobą, co zaprocentuje w jeszcze lepszą współpracę w dekanacie.

- W tym wspaniałym wydarzeniu wzięło udział 250 osób, które chciały pomóc swojej koleżance. Dzięki sprzedawanym cegiełkom zebraliśmy 2700 zł, które w tym tygodniu zostaną przekazane rodzicom Karoliny - powiedział ks. Kawa.

- Cieszymy się, że przybyło tak wiele osób. To pokazuje, że młodzi w naszym dekanacie są wrażliwi, na to, co spotyka drugą osobę i nie przechodzą obojętnie obok ludzkich potrzeb - mówi Magdalena Gorczowska, animator dekanalny ŚDM.

- Zabawa była bardzo udana, cieszymy się, że tyle osób zainteresowało się pomocą naszej koleżance. Świetna organizacja imprezy, nie można było się nudzić. Oby więcej takich akcji - apeluje uczestniczka zabawy Izabela Kołodziej.

- Bardzo serdecznie dziękujemy wójtowi gminy Łącko Janowi Dziedzinie za udostępnienie hali, wsparcie finansowe, a także za wszelką życzliwość okazaną z jego strony. Również pracownikom hali, opiece medycznej, ochronie, Wodzirejowi 44, który prowadził udaną zabawę - w imieniu organizatorów mówi Magdalena Gorzowska.

 

1 / 1
Charytatywna zabawa w Łącku

WIARA.PL DODANE 21.04.2015

Charytatywna zabawa w Łącku

​W hali widowiskowo - sportowej z Łącku 18 kwietnia odbyła się impreza charytatywna, z której całkowity dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Karoliny Tomasik z Obidzy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Dekanalnego Duszpasterza ks. Marcina Kawę z Kamienicy wraz z młodzieżą łąckiego dekanatu. Zdjęcia: arch. Organizatora  
0 FB Twitter
drukuj wyślij zachowaj
TAGI:
  • KAROLINA
  • MŁODZIEŻ
  • ZABAWA
  • ŁĄCKO

Polecane w subskrypcji

  • Wojna prewencyjna czy początek wielkiej wojny?
    • Świat
    • Jacek Dziedzina
    Wojna prewencyjna czy początek wielkiej wojny?
  • Tętni w nas życie. Dlaczego warto zostać krwiodawcą?
    • Zdrowie
    • Agnieszka Huf
    Tętni w nas życie. Dlaczego warto zostać krwiodawcą?
  • Prawnik dla „Gościa Niedzielnego”: Przebywanie w DPS czy hospicjum nie ogranicza prawa osoby do dysponowania wizerunkiem
    • Rozmowa
    • Agata Puścikowska
    Prawnik dla „Gościa Niedzielnego”: Przebywanie w DPS czy hospicjum nie ogranicza prawa osoby do dysponowania wizerunkiem
  • Ochronić człowieka prostego. Czy wolno publikować zdjęcia osób zależnych?
    • Polska
    • Agata Puścikowska
    Ochronić człowieka prostego. Czy wolno publikować zdjęcia osób zależnych?
  • Jak niszczono księdza Stryczka
    • Polska
    • Piotr Legutko
    Jak niszczono księdza Stryczka
  • Skąd się wziął fenomen wysokiej frekwencji młodych w ostatnich wyborach?
    • Polska
    • Piotr Legutko
    Skąd się wziął fenomen wysokiej frekwencji młodych w ostatnich wyborach?
  • O nas

    • O wydawcy
    • Zespół redakcyjny
    • Sklep
    • Biuro reklamy
    • Prenumerata
    • Fundacja Gościa Niedzielnego
    Zgłoś błąd
  • DOKUMENTY

    • Regulamin
    • Polityka prywatności
  • KONTAKT

    • Napisz do nas
    • Znajdź nas
      • Newsletter
        • Zapisz się już dziś!
  • IGM
  • Gość Niedzielny
  • Mały Gość
  • Historia Kościoła
  • Gość Extra
  • Wiara
  • Foto Gość
  • Fundacja Gość Niedzieleny
Zgłoś błąd

Copyright © Instytut Gość Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Facebook
  • Twitter
  • Insta
  • YT
WERSJA Desktop
  • subskrybuj
  • AKTUALNOŚCI
  • BIERZMOWANIA
  • GALERIE
  • STUDIUM BIBLIJNE
  • ARCHIWUM
  • KONTAKT Z ODDZIAŁEM
  • Diecezje
    • Bielsko-Żywiecka
    • Elbląska
    • Gdańska
    • Gliwicka
    • Katowicka
    • Koszalińsko-Kołobrzeska
    • Krakowska
    • Legnicka
    • Lubelska
    • Łowicka
    • Opolska
    • Płocka
    • Radomska
    • Sandomierska
    • Świdnicka
    • Tarnowska
    • Warmińska
    • Warszawska
    • Wrocławska
    • Zielonogórsko-Gorzowska
  • O diecezji
    • BISKUPI
    • HISTORIA DIECEZJI
    • PARAFIE
    • SYNOD