Nowy numer 33/2018 Archiwum

Szkoła rodziny

Absolwenci tego studium nie tylko otrzymują dyplom nauczyciela, ale również misję do posługi

 

13 października, w Tarnowie rozpoczyna się kolejna edycja Diecezjalnego Studium Rodziny. To dwuletni cykl wykładów przybliżających uczestnikom katolicką naukę o rodzinie, naturalne metody rozpoznawania płodności oraz przygotowuje chętnych do posługi w poradniach życia rodzinnego. Wykłady i ćwiczenia prowadzą księża profesorowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie oraz osoby świeckie – instruktorki nauczania naturalnych metod rozpoznawanie płodności, specjaliści z psychologii i pedagogiki. Absolwenci otrzymują dyplom nauczyciela metody Rötzera oraz misję do posługi w Parafialnych Poradniach Rodzinnych. Rozpoczynająca się edycja skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców centralnej i północnej części naszej diecezji -- dodaje ks. Jan Banach, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin tarnowskiej kurii. Zajęcia odbywać się będą w każdą drugą sobotę miesiąca w godzinach od 9.30 do 15.00 w Tarnowie.

Zgłoszenia i informacje - Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, telefon 14 631 73 60,  email  wydzrodz@diecezja.tarnow.pl

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma