Nowy numer 24/2018 Archiwum

Manifestacja wiary

Wyjadą na ulice, by w procesji różańcowej przejść Nowy Sącz.

W najbliższą niedzielę ulicami Nowego Sącza przejdzie procesja. Wcześniej jednak dzieci zaśpiewają najpiękniejsze piosenki dla Matki Boże.

Koncert „Nie bójcie się Różańca” odbędzie się 6 października na sądeckim rynku. Młodym muzykom towarzyszyć będzie Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej, a rozważania poprowadzi Jan Budziaszek, perkusista zespołu „Skaldowie”. Początek o godz. 19.30.


W niedzielę, 7 października ulicami Nowego Sącza przejdzie procesja różańcowa, ze stacjami w sądeckich kościołach. Rozpocznie się ona na sądeckim rynku przy pomniku bł. Jana Pawła II o godz. 18.30, a zakończy Apelem Jasnogórskim około godz. 21. w kościele Matki Bożej Niepokalanej.

Pomysłodawcą wydarzenia jest ks. Andrzej Mulka, dyrektor wydawnictwa „Promyczek”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma