Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Królowa rodzin

Od 7 do 14 października przed cudownym obrazem Matki Bożej będą modlić się różne grupy pielgrzymów z całej diecezji.

Mszy św. rozpoczynającej obchody wielkiego odpustu maryjnego w Bochni przewodniczył bp Andrzej Jeż. – Matka wychowująca dziecko oczekuje jego pierwszego słowa. Potem tych słów jest coraz więcej, nawiązuje się dialog. Różaniec jest taką właśnie rozmową dziecka z Matką – wyjaśniał w homilii pasterz diecezji tarnowskiej.

Bp Jeż poświęcił po Eucharystii odnowiony ołtarz główny w bazylice św. Mikołaja BP, uczestniczył też w modlitwie różańcowej przed łaskami słynącym obrazem Matki Bożej Bocheńskiej.

Do sanktuarium MB Bocheńskiej przybędą w XVII. już diecezjalnej pielgrzymce renciści, emeryci, wdowcy, wdowy i osoby starsze. Msza św. dla nich będzie sprawowana w piątek, 12 października, o godz. 11.   

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma