GN 47/2020 Archiwum

Małopolska odkryta

Aż 150 instytucji zgłosiło się do plebiscytu, w którym zadecydowały głosy czytelników "Gazety Krakowskiej".

W Muszynie, która była zwyciężczynią ostatniej edycji konkursu "Wielkie odkrywanie Małopolski" w kategorii "miejscowość" , podsumowano tegoroczne zmagania o głosy czytelników "Gazety Krakowskiej". W plebiscycie oddano ich 30 tys.

Nagroda główna powędrowała do Szczawnicy, drugie miejsce w kategorii "miejscowość" zajął Tarnów. - Jestem niezwykle szczęśliwy, że to nam udało się wygrać ten wspaniały plebiscyt. W tym konkursie głosują przecież sami turyści, czyli nasi goście, a to ich zdanie i wyrażone poprzez głosy zadowolenie jest dla nas najważniejsze - powiedział dla portalu naszemiasto.pl Grzegorz Niezgoda, burmistrz Szczawnicy.

Czytelnicy "Gazety Krakowskiej" wyróżnili m.in. "4 Talie Roku" (kategoria "wydarzenie"), organizowane w tarnowskim teatrze, Ośrodek Spotkań Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej (kategoria "inwestycja zwiększająca atrakcyjność turystyczną") oraz "Chatkę Włóczykija" z Jamnej, która została laureatem w kategorii "agroturystyka".

Plebiscyt został kolejny raz zorganizowany przez Województwo Małopolskie, przy współpracy "Gazety Krakowskiej", Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Radia Kraków oraz TVP Kraków.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama