Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nasi posłowie zagłosowali

Opowiedzieli się za życiem. W większości.

W sejmie zakończyło się głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie w pierwszym czytaniu poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.

Posłowie opowiedzieli się za dalszymi pracami nad projektem, ustawy autorstwa Solidarnej Polski. Tym samym opowiedzieli się przeciwko aborcji na życzenie w pierwszych 12 tygodniach ciąży i odrzucili projekt Ruchu Palikota

A jak głosowali nasi posłowie?

Za  życiem, a przeciwko odrzuceniu wniosku byli posłowie: Arkadiusz Mularczyk, Józef Rojek, Andrzej Romanek i Jan Ziobro z Solidarnej Polski; Włodzimierz Bernacki, Edward Czesak, Wiesław Janczyk, Michał Wojtkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości; Andrzej Sztorc z PSL oraz Marian Cycoń, Andrzej Czerwiński z PO.

Za aborcją na życzenie w pierwszych 12 tygodniach ciąży, czyli za odrzuceniem projektu byli: Urszula Augustyn, Krystyna Skowrońska i Robert Wardzała z PO.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma