Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pielgrzymi z bagażem

Emeryci, renciści, wdowy i wdowcy oraz osoby w podeszłym wieku modlili się w bocheńskim sanktuarium.

W kolejnym dniu wielkiego odpustu ku czci MB Różańcowej w Bochni do Jej sanktuarium przybyli w XVII już pielgrzymce emeryci, renciści, wdowy, wdowcy i osoby w podeszłym wieku.

Diecezjalny duszpasterz tej grupy wiernych, ks. prał. Zdzisław Sadko, powitał wszystkich pielgrzymów, którzy następnie modlili się, odmawiając cząstkę Różańca. Mszy św. przewodniczył bp Wiesław Lechowicz. Po Eucharystii odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem wokół bocheńskiej bazyliki.

Pielgrzymka emerytów, rencistów, wdów i wdowców, jak również osób starszych jest jedynym tego typu wydarzeniem w diecezji.

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma