GN 2/2019 Archiwum

Specjaliści od kreatywności przejdź do galerii

Andrzej Krzywy, „AD HOC” i „Leliwa Jazz Band” opowiadali o miłości i kreatywności.

Kreatywność oraz jej wpływ na budowanie i umacnianie relacji między dwojgiem ludzi były głównym tematem „Jesiennych Spotkań Zakochanych w Tarnowie”. Obyło się ono 21 października w tarnowskim teatrze. O kreatywności mówili, a dokładniej śpiewali „Leliwa Jazz Band”, którzy odbyli muzyczną podróż po całym świecie od Nowego Orleanu, przez Nowy York, Rzym, Mont Blanc aż do Tarnowa, gdzie mieszkają i tworzą. Specjalnym gościem jesiennego spotkania była gwiazda polskiej sceny muzycznej Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono. O dobry humor zatroszczyli się też specjaliści od kreatywności z Krakowa, czyli Grupa „Ad hoc”.

„Jesienne Spotkania Zakochanych w Tarnowie” było okazją do wygrania weekendu w górach, zaproszenia na romantyczną kolację we dwoje oraz na profesjonalną sesję zdjęciową. Pomysłodawcą i organizatorem spotkań jest stowarzyszenie KANON.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy