Nowy numer 32/2018 Archiwum

Napisane z wiarą

Ikony są jej drogą tworzenia.

W Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie czynna jest wystawa ikon Agnieszki Klich. Autorka jest absolwentką Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, kierunku edukacja artystyczna w aakresie sztuk plastycznych.

– Oprócz malarstwa, rysunku czy fotografii, które uprawiam, od zawsze realizuję się jako technik konserwacji zabytków, pracowałam też między innymi przy odnowie kościoła Mariackiego w Krakowie, Wawelu, katedrze kieleckiej. Jednak największą satysfakcję przynosi mi pisanie ikon i w tym kierunku poszła moja droga tworzenia – opowiada A. Klich. Efekt można podziwiać do 30 listopada.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma