Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nadzieja rośnie

Na placu budowy powstają już mury i coraz bardziej widać kształt przyszłego hospicjum.

Budowa hospicjum Via Spei jest coraz bardziej zaawansowana. - Aktualnie na placu budowy hospicjum realizowany jest stan surowy otwarty. Obejmuje on kilka etapów prac, z których część już została wykonana (wylewka betonowa pomiędzy ścianami fundamentów). Na bieżąco powstają murowane ściany hospicjum, których przybywa z każdym dniem. Realizowane są też prace konstrukcyjne – wykonanie wieńców i stropów - informuje fundacja Kromka Chleba.

Wsparciem dla dzieła ma być trzeci już Koncert Nadziei, który odbędzie się w tarnowskim teatrze 16 grudnia. Przed publicznością swoje talenty muzyczne, aktorskie i plastyczne zaprezentują przedstawiciele środowiska lekarskiego i zawodów prawniczych.

Organizatorami koncertu są: Polskie Towarzystwo Lekarskie Oddział w Tarnowie, Okręgowa Izba Lekarska w Tarnowie, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Tarnowie oraz Fundacja Kromka Chleba.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma