Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ferie z Kaną

Co prawda dopiero rozpoczęła się przerwa świąteczna, ale warto już pomyśleć o atrakcjach dla dzieci w czasie ferii zimowych. Tym bardziej, jeśli ograniczona jest liczba miejsc.

Zapraszamy uczniów tarnowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjno - rekreacyjnych KANA Winter 2013. – Kana Winter to warsztaty z języka angielskiego lub niemieckiego oraz zajęcia sportowe organizowane na tarnowskich obiektach rekreacyjno – sportowych, np. lodowisko, basen, strzelnica, ścianka wspinaczkowa, bule, karate, gokarty, zajęcia plastyczne, itp. – mówią organizatorzy.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych, od 14 do 18 stycznia w godzinach od 9.00 do 14.00 zajęcia prowadzone będą w KANIE, zaś w drugim tygodniu, od 21 do 25 stycznia odbywać się będą w Mościcach przy Parafii Rzymsko-Katolickiej NMP Królowej Polski (33-101 Tarnów-Mościce, ul. Zbylitowska 5). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod numerem telefonu 14 68 88 111, lub na stronie www.tarnow.kana.pl
 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama