Nowy numer 3/2021 Archiwum

O rodzinie dla rodziny

Wizytacja duszpasterska rodzin w parafiach diecezji rozpoczęła się na dobre. Księża będą ofiarowywać wszystkim rodzinom specjalny folder prezentujący najważniejsze dane o naszym Kościele lokalnym.

– W folderze są najważniejsze informacje o diecezji tarnowskiej. Została w nim ukazana duchowość naszej diecezji, kształtowana przez świętych, w ośmiu bazylikach i wielu sanktuariach, a także poprzez diecezjalne media. Rodziny znajdą w folderze informacje także o działalności misyjnej i charytatywnej – mówi ks. Zbigniew Pietruszka, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Wszyscy, którzy poszukują miejsca na duchowy odpoczynek, znajdą w folderze wiadomości na temat trzech domów rekolekcyjnych działających w naszej diecezji.

Publikacja jest inicjatywą bp. Andrzeja Jeża, który w specjalnym słowie do diecezjan zapewnił ich o pasterskiej modlitwie. "Proszę Was o ten sam duchowy dar w mojej intencji na początku mojej posługi Biskupa Tarnowskiego" – zwraca się do wiernych hierarcha.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama