Nowy numer 3/2019 Archiwum

Tak się bawił Szczucin!

W czasie „Sylwestra bezalkoholowego”, który zorganizował apostolat trzeźwości bawiło się prawie 100 osób.

- Zabawę rozpoczęliśmy polonezem prowadzonym przez naszych wodzirejów Zofię i Rafała Bąków z Wierzchosławic. W czasie całego wieczoru odbywały się gry i zabawy z nagrodami. Wręczał je zwycięzcom Jan Oleksy z Apostolatu Trzeźwości. – opowiada Wojciech Sterkowiec ze Szczucina. Wśród kilkudziesięciu uczestników znakomitej zabawy było m.in. 20 osób z Nowego Sącza, 6 osób z Kielc, kilka par z Tarnowa, Brzeska, Dąbrowy Tarnowskiej. Nie zabrakło również miejscowych. – Bardzo pomogli nam nasi duszpasterze: ks. dziekan Zygmunt Warzecha, opiekun ruchów trzeźwościowych w naszym rejonie ks. Marek Łopatka, proboszcz z Zabrnia. Dziękujemy również za wsparcie diecezjalnemu duszpasterzowi ks. dyr. Zbigniewowi Guzemu – dodaje Wojciech Sterkowiec. Północ uczestnicy sylwestra powitali w kościele na Mszy św. – Kiedy zabawa kończyła się o 4 godzinie nad ranem wielu prosiło, by powiadomić ich o kolejnej, bezalkoholowej zabawie.

  Rafał Bąk   Rafał Bąk   Rafał Bąk   Rafał Bąk

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Marek
  04.01.2013 23:05
  Piekny i super sylwester bez alkoholu tez mozna sie super bawic jeszcze w takim towarzystwie a przedewszystkim piekna msza w kosciele o polnocy oby wiecej takich sylwestrow bylo.
  doceń 0
 • maks
  07.01.2013 18:39
  Towarzystwo naprawde super
  goscie byli wspaniali i atmosfera rodzinna
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy