Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Pulleae & Audio

W tarnowskim teatrze odbył się III Koncert Noworoczny z udziałem chóru katedralnego Puellae Orantes oraz gościa specjalnego Audiofeels.

Po raz trzeci dziewczęcy chór katedralny wystąpił przed tarnowską publicznością w specjalnym koncercie noworocznym. Impreza odbyła się w teatrze, a wśród gości obecni byli bp. Andrzej Jeż oraz prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

Przed występem chóru zaprezentował się zespół Audiofeels. – Przygotowaliśmy dla publiczności repertuar złożony z naszych kolęd, amerykańskich piosenek bożonarodzeniowych oraz kilka niespodzianek – mówili przed koncertem członkowie zespołu.

– Przed rokiem gościliśmy muzyków klasycznych i panią Agnieszkę Duczmal. W tym roku postanowiliśmy zaprosić na koncert noworoczny kogoś radykalnie odmiennego, jeśli chodzi o wykonywaną muzykę, kogoś, kto nie tylko śpiewa, ale staje się instrumentem, wykorzystując tylko swój głos – mówi Aleksandra Topor z chóru Puellae Orantes.

Chór wystąpił razem z zespołem, śpiewając polskie kolędy i świąteczne piosenki, m.in. „Jest taki dzień” oraz „Znak pokoju”.

Koncert bardzo podobał się publiczności. – Znałam Audiofeels tylko z telewizyjnego turnieju „Mam talent” i z internetu, na żywo brzmią inaczej, wspanialej. A występ z naszym chórem? Rewelacja! – dzieli się wrażeniami Kasia z Tarnowa.

III Koncert Noworoczny odbył się dzięki Urzędowi Miasta Tarnowa oraz firmie Tauron, która jest mecenasem chóru.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL