Nowy numer 3/2019 Archiwum

Duchowe rodziny zastępcze

Po dziewięciu miesiącach od podjęcia duchowej adopcji spotkali się na wspólnej modlitwie.

Sto pięć osób z Dąbrowy Tarnowskiej 26 marca zaadoptowało dzieci, których życie było zagrożone. 6 stycznia spotkali się na wspólnej adoracji przy żłóbku Bożej Dzieciny w kościele parafialnym. –  Wierzymy, że nasze modlitwy przyniosły obfite owoce  w postaci nowonarodzonych dzieci, które jak Jezus miały szansę przyjść na ten świat – mówi Jan Hajduga z Dąbrowy Tarnowskiej. – Dziewięciomiesięczny okres minął , ale nas nic nie zwalnia z dalszej modlitwy w intencji tych dzieci, więc stajemy przed Dzieciątkiem Jezus, aby złożyć złoto miłości, kadzidło modlitwy  i mirrę  wyrzeczeń – dodaje.

Podczas adoracji przy żłobku dziękowano, zawierzano i proszono Dzieciątko Jezus o błogosławieństwo dla wszystkich przybranych rodziców i nowonarodzone dzieci.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy