Nowy numer 3/2019 Archiwum

Srebrne przedszkolaki przejdź do galerii

Dzieci wystąpiły w specjalnym jubileuszowym koncercie przed rodzicami i dziadkami z okazji 25-lecia przedszkola nr 31 w Tarnowie.

Przedszkole nr 31 w Tarnowie obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia działalności. Z tej okazji, w atmosferze świąt Bożego Narodzenia, odbył się w hali widowiskowo-sportowej koncert, na który zostali zaproszeni rodzice i dziadkowie, także z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka.

- Sporo się napracowaliśmy nad przygotowaniem koncertu, ale myślę, że było warto. Bardzo dziękuję moim współpracownikom, którzy włożyli wiele wysiłku w organizację jubileuszu. Dziękuję też wszystkim przyjaciołom i „aniołom stróżom” naszej placówki – mówi Kinga Witek, dyrektor przedszkola.

W koncercie, obok rodziców i dziadków, uczestniczyli reprezentanci władz miasta i Rady Miejskiej w Tarnowie. – Te dzieci to generacja, która będzie po nas tworzyła rzeczywistość, stąd nasza troska, by przedszkolna baza wychowawcza i lokalowa była dzieciom zapewniona. Sądzę, że w naszym mieście jest ona na dobrym poziomie – podkreśla Krystyna Latała, wiceprezydent Tarnowa.

Największy aplauz publiczności zyskali najmłodsi przedszkolacy. – Dla nas takie spotkanie to wielka radość, tym większa, że cieszą się nasze dzieci – podkreślają rodzice. 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy