GN 32/2018 Archiwum

Za głośno, za cicho

O niesprawiedliwym traktowaniu instytucji charytatywnych przez media mówił bp Andrzej Jeż w wywiadzie dla RDN Małopolska.

W wywiadzie dla diecezjalnego radia RDN Małopolska bp Andrzej Jeż, odnosząc się do medialnego szumu wokół akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zwrócił uwagę na sposób nagłaśniania dzieł charytatywnych.

– Widzę pewną niesprawiedliwość w tym podkreślaniu roli osób i instytucji w wymiarze działalności charytatywnej. Codziennie setki organizacji i osób pomagają chorym i cierpiącym, a media o tym milczą – podkreślił bp Jeż.

Biskup odniósł się również do wypowiedzi Jerzego Owsiaka na temat eutanazji. – Dla nas właściwą perspektywą jest prawo naturalne i Boże, jeśli chodzi o tę kwestię – powiedział hierarcha.

Więcej na www.rdn.pl

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma