GN 28/2018 Archiwum

Gdzie podziała się praca?

W małopolskich urzędach pracy rozpoczyna się dzisiaj specjalny tydzień otwartych drzwi dla osób bezrobotnych.

W ramach tygodnia, który potrwa do 25 stycznia, odbędą się: warsztaty z przygotowania CV oraz badanie predyspozycji zawodowych (PUP Bochnia), spotkania informacyjne grupowe i indywidualne z pracownikami Centrum Aktywizacji Zawodowej (PUP Brzesko), spotkania z doradcą zawodowym (PUP Dąbrowa Tarnowska), warsztaty dla bezrobotnych oraz dla przedsiębiorców (PUP Limanowa), seminarium na temat współpracy transgranicznej oraz wystawa prezentująca przedsięwzięcia WUP w Krakowie (PUP Nowy Sącz), wycieczka po Centrum Informacji i Planowania Kariery Zaowodwej (WUP w Krakowie, wydział zamiejscowy Tarnów).

– Podsumowując, Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy to wydarzenie, które ma na celu zaprezentowanie różnorodnej oferty, z którą urzędy wychodzą do szerokiej grupy odbiorców. Prezentowane będą nowoczesne rozwiązania w zakresie pośrednictwa pracy i aktywizacji osób bezrobotnych. Uczestnicy wydarzeń zapoznają się z ofertą instytucji, dowiedzą się też o aktualnych projektach oraz inicjatywach – informuje Anna Żołądź z WUP w Krakowie.

Więcej informacji TUTAJ

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma