GN 28/2018 Archiwum

Nie tylko dla bogatych

W Przysietnicy wymyślono sposób na aktywny wypoczynek dla tych, których na to nie stać.

Jak informuje sądeczanin.info Uczniowski Klub Sportowy „Orły” działający przy szkole podstawowej i gimnazjum w Przysietnicy, realizuje projekt „Narciarstwo zjazdowe atrakcyjną formą rekreacji”.

- To projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz gminę Stary Sącz. Obejmie czterdzieści osób – dzieci i młodzież z najuboższych rodzin uczęszczające do szkoły podstawowej i gimnazjum z Przysietnicy. Dzieci i młodzież z Przysietnicy nie mają dostępu do tak bogatej oferty zajęć dodatkowych jak dzieci miejskie powiedział dla portalu Piotr Jarząb, koordynator projektu i nauczyciel z Zespołu Szkół w Przysietnicy.

Więcej o projekcie na http://www.sadeczanin.info/kultura-i-edukacja,11/narty-dla-najubozszych-projekt-wspolfinansuje-ministerstwo-sportu,42961#.UP09fPLP4W4

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma