Nowy numer 3/2019 Archiwum

Jak głosowali posłowie?

Parlamentarzyści z terenu diecezji tarnowskiej głosowali przeciw projektom ustaw o związkach partnerskich. Ale nie wszyscy.

W głosowaniach nad dwoma projektami ustaw o związkach partnerskich, zgłoszonych przez Ruch Palikota i Sojusz Lewicy Demokratycznej, za głosował jedynie Robert Wardzała (PO), reprezentujący region tarnowski.

W głosowaniu nad projektem ustawy o związkach partnerskich, wnioskowanej przez Platformę Obywatelską (w tym przez Roberta Wardzałę), za głosowali: Urszula Augustyn (PO), Krystyna Skowrońska (PO) i Robert Wardzała (PO).

W gronie 46. „niepokornych” posłów, przeciw projektowi byli: Marian Cycoń (PO) i Andrzej Czerwiński (PO).

Wszyscy posłowie PiS, PSL oraz SP, którzy reprezentują nasz region, głosowali za odrzuceniem w pierwszym czytaniu wszystkich projektów ustaw.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy