GN 32/2018 Archiwum

Najważniejszy zjazd

Podczas diecezjalnego zjazdu w Nowym Sączu KSM Diecezji Tarnowskiej podsumuje ostatnie dwa lata działalności.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w diecezji tarnowskiej działa w 137 parafiach i szkołach. W ciągu roku swej pracy prowadzi wiele imprez sportowych, turystycznych, rekolekcji, szkoleń oraz obozów wakacyjnych dla młodzieży. Jednym z ostatnich, ważnych projektów Stowarzyszenia jest Młodzieżowa Szkoła Animatora, której misją jest kształtowanie dojrzałych liderów. Ich zadaniem jest wzmacnianie potencjału ludzkiego i praca wychowawcza w swych lokalnych środowiskach młodzieżowych: parafiach, szkołach i uczelniach – informuje Agnieszka Szalecka, kierownik biura KSM DT.

Podczas diecezjalnego zjazdu w Nowym Sączu, który odbędzie się 9 lutego, oprócz szczegółowego sprawozdania z działalności, zostanie wybrany nowy prezes KSM DT oraz nowi członkowie Zarządu Diecezjalnego i Komisji Rewizyjnej.

Po obradach odbędzie się po raz pierwszy w historii stowarzyszenia bal karnawałowy.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma