Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Dni modlitwy

W Dąbrowie Tarnowskiej trwa nowenna w intencji chorych.

Oddział parafialny Rycerstwa Niepokalanej w Dąbrowie Tarnowskiej otacza opieką modlitewną ludzi chorych przebywających w szpitalu, hospicjum i domach. W ich intencji do 9 lutego trwa dziewięciodniowa nowenna. – Spotykamy się o godz. 19.00 w kaplicy szpitalnej w Dąbrowie Tarnowskiej, aby przez radiowęzeł modlić się z chorymi – mówi Jan Hajduga z Rycerstwa Niepokalanej. Nowennę prowadzi ks. Zbigniew Szewczyk, kapelan szpitala, a w modlitwie uczestniczą członkowie Rycerstwa Niepokalanej, którzy są inicjatorami modlitewnego wsparcia.

Nowenna jest odpowiedzią na apel papieża Benedykta XVI, który wezwał Rycerstwo do podejmowania wartościowych inicjatyw. – Posiadacie potężny wzór świętości, pokory i działalności apostolskiej, dlatego proszę was, byście nie ustawali w drodze, byście nie poddawali się zniechęceniu – mówił papież.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL