Nowy numer 2/2021 Archiwum

Czas na zimowe szaleństwo

Program tegorocznych ferii na Podkarpaciu zapowiada się atrakcyjnie.

W Dębicy trzy Placówki Wsparcia Dziennego MOPS: świetlica socjoterapeutyczna nr 1 „Zgrana Paka”, świetlica środowiskowa nr 2 przy ulicy Kraszewskiego i świetlica środowiskowa nr 3 przy ulicy Sienkiewicza prowadzić będą ciekawe zajęcia w czasie ferii zimowych.

W planach jest m.in. impreza integracyjna „Świetlicowe Potyczki III”, kulig na „Świerkowym Ranczu” w Kamienicy Dolnej (gmina Brzostek), gra w kręgle w Klubie Planeta przy ulicy Fabrycznej w Dębicy, wyjścia na basen i lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piłsudskiego w Dębicy, rozgrywki świetlicowe w Klubie Bilardowym „Pino” przy ulicy Głowackiego, wyjścia do Muzeum Regionalnego i Galerii Sztuki MOK na terenie byłej jednostki wojskowej przy ulicy Kościuszki. Więcej na www.mops-debica.pl.

Z kolei Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica przygotowały poranki filmowe, kąciki gier i zabaw, zajęcia plastyczne i ruchowe. W Woli Żyrakowskiej zajęcia organizuje Centrum Kultury i Promocji. Proponuje ono zajęcia sportowe, plastyczne, intelektualne. Szczegóły na http://www.ckip-zyrakow.org.

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zaprasza dzieci na Zimową Akademię Artystyczną. W mieście odbędą się też spektakle, wystawy, warsztaty rękodzieła.

Z kolei w Ośrodku Kultury w Chorzelowie i jej filii w Woli Mieleckiej wśród propozycji na ferie jest m.in. turniej układania puzzli, kurs tańca towarzyskiego, zabawa karnawałowa, warsztaty wikliniarskie. Na stronie internetowej www.gmina.mielec.pl również o zimowych atrakcjach w pobliskich miejscowościach.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama